Прийом замовлень Online: 24X7; за телефонами: пн-сб: 9-00 – 18-30; Нд: вихідний
Іграшки


Рекомендовані акції:


*
Корисна інформація:

Розміри дитячого одягу
Розміри дитячого взуття
*Гарантія та повернення

На всі товари, куплені в нашому магазині, поширюється дія Закону України "Про захист прав споживачів", який набув чинності 13 січня 2006 року http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1023-12

Заміна або повернення товару на аналогічний відповідно до ст. 9 ЗУ "Про захист прав споживачів" можлива лише за дотримання таких умов:

 1. з дня придбання минуло не більше 14 днів, не рахуючи дня покупки;
 2. товар не був у використання, тобто. є новим (товар в ідеальному стані, товар не вживався);
 3. збережено товарний вигляд, споживчі якості товару;
 4. є пломби, ярлики, упаковка, товарний чек.
 5. < /ol>

  Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 1991 р. N 216 це правило не поширюється на предмети особистої гігієни, білизну, панчішно-шкарпеткові вироби, перопухові вироби, постільні речі, косметику, дитячі м'які, надувні та гумові іграшки, товари для новонароджених, друковану продукцію, карнавальні костюми тощо. Гарантійні зобов'язання та всі положення, пов'язані з ними, включаючи строки, встановлюються виробником або представником виробника в Україні. Гарантійні терміни щодо кожної окремої товарної позиції Ви можете уточнити у менеджера. Гарантія надається згідно з документами виробника залежно від його сервісної політики. На деякі вироби гарантійним талоном є товарний чек.

  Гарантія починається з продажу виробу. Несправності, що виникли протягом гарантійного терміну при дотриманні умов гарантії, усунуть спеціалізовані сервісні центри. Доставка виробу на гарантійне обслуговування здійснюється покупцем самотужки і власним коштом. Термін гарантійного ремонту встановлює сервісний центр.

  Хотілося б також відзначити, що весь асортимент дитячих іграшок, представлених на нашому сайті, має всі необхідні згідно з чинним законодавством сертифікати якості, а отже, вони безпечні для використання навіть найменшими. А найменування фірм, з якими ми співпрацюємо, говорить про надійність представлених дитячих товарів та їх позитивний вплив на дітей.

  Вам буде відмовлено у заміні товару на новий (поверненні грошей), якщо :

  1. з моменту купівлі товару, що не має суттєвих недоліків, пройшло більше 14 днів; був у використанні;
  2. при перевірці якості продукту виявлено ознаки стороннього втручання (розтин, спроба ремонту,) або порушено інші умови гарантійного обслуговування (механічні пошкодження та ін.);
  3. відсутня документ, факт, що підтверджує купівлю товару (товарний чек) або гарантійний талон на придбаний товар, або елемент комплектації товару.


©2008-2022 Дитячий магазин - Дівчатка та Хлопчики
Копіювання будь-якої інформації зі сторінок сайту dmdm.com.ua та розміщення на інших сайтах ЗАБОРОНЕНО без використання активного посилання на сторінку - джерело.