Прийом замовлень Online: 24X7; за телефонами: пн-сб: 9-00 – 18-30; Нд: вихідний
Іграшки


Рекомендовані акції:


*
Корисна інформація:

Розміри дитячого одягу
Розміри дитячого взуття
*Наш дитячий магазин "Дівчатка та хлопчики" працює з 08 серпня 2008 року.

Із самого початку для нас, як для молодої фірми, було важливо заслужити довіру своїх клієнтів та зайняти вагоме місце на ринку дитячих товарів міста. Тому в роботі ми керуємося виключно найкращими своїми людськими якостями. Ми завжди намагаємося забезпечити максимальну зручність для покупців і вигоду від покупок. Наші ціни завжди є мінімально низькими і виграють у конкурентів. А також у нас є дисконтна система знижок, сезонні розпродажі одягу та взуття, акції та інші "плюшки". До кожного покупця ми використовуємо індивідуальний підхід, щоб максимально забезпечити потреби та побажання клієнта.

При підборі асортименту найбільше значення для нас має якість товарів, тому у нас у магазині Ви зможете завжди купити виключно якісну дитячу одяг та взуття фабричного виробництва, іграшки, книги, аксесуари для малюків, велосипеди та багато іншого. дуже цінно.

Усі наші контактні дані на сторінці "Зворотний зв'язок"

>


©2008-2022 Дитячий магазин - Дівчатка та Хлопчики
Копіювання будь-якої інформації зі сторінок сайту dmdm.com.ua та розміщення на інших сайтах ЗАБОРОНЕНО без використання активного посилання на сторінку - джерело.