Прийом замовлень Online: 24X7; за телефонами: пн-сб: 9-00 – 18-30; Нд: вихідний
Іграшки


Рекомендовані акції:


*
Корисна інформація:

Розміри дитячого одягу
Розміри дитячого взуття
*Конструктори Ninja - аналог LEGO NinjagoВстигніть замовити сьогодні

13042024

< strong>за найвигіднішою ціною!

Дивіться більше конструкторів Ninja в каталозі товарів.Конструктори LEGO Ninjago дуже популярні завдяки паралельному показу мультсеріалу «Ninjago. Masters of Spinjitzu» (Ніндзяго. Майстри Кружитцю). Це якраз той випадок, коли вже складно сказати, що з'явилося раніше - чи то мультфільм Лего Ніндзяго, чи то серія конструкторів Лего Ніндзяго, проте всім шанувальникам цієї тематики цікаво й те, й інше.

Мультсетіал «Ninjago. Masters of Spinjitzu» виходить на екрани з 2011 року, і вже знято 7 сезонів (на 2017 рік), і це далеко не кінець! У лютому 2018 року ми з нетерпінням очікуємо на вихід 8-го сезону, а вже восени цього року нас порадує прем'єра чергового Лего фільму - "Лего Фільм: Ніндзяго".

Таким чином, інтерес до тематики Lego Ninjagoне тільки не зменшується, а навіть збільшується завдяки розширенню теми "Лего Ніндзяго" від мульт-всесвіту до кіно-всесвіту "LEGO".

Конструктори Лего Ніндзяго дуже великі у своїй різноманітності та налічують кілька десятків моделей. Поряд з оригінальними конструкторами LEGO, випускається великий асортимент аналогічних конструкторів, з найвищою точністю копіюючих оригінал. складання та барвисті якісні упаковки. Для любителів Лего Ніндзяго такі конструктори - аналоги будуть прекрасним альтернативним варіантом для покупки. Вартість конструкторів аналогів Лего Ніндзя набагато нижча за оригінал, при тому, що якість дуже висока!©2008-2022 Дитячий магазин - Дівчатка та Хлопчики
Копіювання будь-якої інформації зі сторінок сайту dmdm.com.ua та розміщення на інших сайтах ЗАБОРОНЕНО без використання активного посилання на сторінку - джерело.