Прийом замовлень Online: 24X7; за телефонами: пн-сб: 9-00 – 18-30; Нд: вихідний
Іграшки


Рекомендовані акції:


*
Корисна інформація:

Розміри дитячого одягу
Розміри дитячого взуття
*Конструктори My World - аналог LEGO Minecraft (Лего Майнкрафт)< span style="font-size: x-large; color: #ff0000;">Встигніть замовити сьогодні

13042024

< strong>за найвигіднішою ціною!

Дивіться більше конструкторів Minecraft у каталозі товарів.

Майнкрафт (Minecraft) - воістину одна з найуспішніших ігор за всю історію. Гра портована практично на всі ігрові платформи і побила всі рекорди за кількістю продажів та кількістю унікальних гравців по всьому світу.

Ігровий процес Майнкрафт дуже схожий на саму ідею конструктора Лего. Ви вільно будуєте свій власний світ, зводячи або пересуваючи квадратні блоки - ну прямо конструктор LEGO один в один! споруди, шахти, печери та інші, але тільки не на екрані, а у власних руках. Це дуже здорово!

Головними діючими персонажами серії конструкторів Лего Майнкрафт є Стів і Алекс. Це "стандартні скіни" персонажа, що перейшли з комп'ютерної гри Minecraft, яким керує гравець.

Дуже примітно, що унікальні будівельні можливості гри Minecraft знайшли застосування за межами ігрового світу. Певні групи розробників використовують Майнкрафт для проектування та будівництва інженерних та архітектурних споруд, відтворення ландшафтів та навіть цілих населених пунктів. А спільнота вчителів та програмістів - MinecraftEdu реалізувала використання Minecraft у шкільному освітньому процесі.

І зовсім не дивно, що така популярна гра була відтворена у вигляді конструкторів Лего. Ідеї будівництва з квадратних блоків, що лежать в основі гри і ідеї будівництва LEGO просто ідеально копіюють один одного. І будь це оригінальне LEGO або копії (аналоги) конструктора Лего, любителям популярної гри вони доставлять масу приємних емоцій від будівельного процесу.

Аналоги Лего Майнкрафт відрізняються від оригіналу більш низькою ціною, проте якість конструкторів дуже висока.
©2008-2022 Дитячий магазин - Дівчатка та Хлопчики
Копіювання будь-якої інформації зі сторінок сайту dmdm.com.ua та розміщення на інших сайтах ЗАБОРОНЕНО без використання активного посилання на сторінку - джерело.