Прийом замовлень Online: 24X7; за телефонами: пн-сб: 9-00 – 18-30; Нд: вихідний
Іграшки


Рекомендовані акції:


*
Корисна інформація:

Розміри дитячого одягу
Розміри дитячого взуття
*Конструктори Bela Urban Arctic - аналог LEGO City АрктикаВстигніть замовити сьогодні

13042024

< strong>за найвигіднішою ціною!

Дивіться інші конструктори - аналог LEGO City у каталозі товарів.

LEGO Sity Арктика - серія конструкторів, присвячених тематиці Північного Полюса та дослідницьким науковим експедиціям. У цій серії як невеликі конструктори, так і вельми значні – понад 700 деталей! Конструктори Лего Арктика будуть дуже цікаві всім любителям LEGO, а також любителям пригод та шанувальникам сміливих та відважних людей. А саме такі люди і вирушають у широти вічної мерзлоти, залишаючи свої теплі насиджені місця, на дослідження загадок, що ховаються товщею льоду.

Конструктори Bela Urban Arctic - це якісний аналог конструктора Лего Арктика, який з вражаючою точністю копіює оригінал. У серії конструкторів Бела - Арктика є всі моделі, які були випущені фірмою LEGO в оригіналі.

Всі конструктори - аналоги Лего Арктика повністю сумісні з оригіналом, та його деталі взаємозамінні; якість пластика конструкторів дуже висока. Упаковані конструктори в барвисте картонне пакування і можуть послужити чудовим подарунком для всіх любителів конструкторів LEGO та подібних до них.©2008-2022 Дитячий магазин - Дівчатка та Хлопчики
Копіювання будь-якої інформації зі сторінок сайту dmdm.com.ua та розміщення на інших сайтах ЗАБОРОНЕНО без використання активного посилання на сторінку - джерело.