Прийом замовлень Online: 24X7; за телефонами: пн-сб: 9-00 – 18-30; Нд: вихідний
Іграшки


Рекомендовані акції:


*
Корисна інформація:

Розміри дитячого одягу
Розміри дитячого взуття
*Zaph Creation
Zapf Creation AG
Країна походження:Німеччина

аксесуарів для пупсів робить гру більш захоплюючою та цікавою. Всесвітньо відома компанія була заснована Максом і Розою Запф в 1932 році в Німеччині.Лялька BABY BORN - Чарівне малятко (Zapf 815793) title=Збільшити Лялька BABY BORN - Чарівне малятко (Zapf 815793) Але, в ті нелегкі часи випускалися найпростіші моделі ляльок, друге життя яким дали вже Бріджіт і Вілі Запф, які здійснили фантастичний прорив, який дозволив не тільки уявити свій товар європейською ринку та закріпити позиції, але й продовжити компанії успішно розвиватися. Мрія будь-якої дівчинки - так можна називати ляльок Zapf Creation. Лялька My little Baby Born - Веселе купання (Zapf Creation 817117) title=Збільшити З ними так просто почуватися справжньою і турботливою мамою, тим більше, що подібні рольові ігри мають позитивний вплив на характер і розвиток вашої малюки. У процесі гри дитина стане більш уважною, дбайливою, відповідальною, акуратною, терплячою і самостійною, а також набуде корисних знань і навичок, які обов'язково стануть у нагоді в майбутньому.

Baby born у 1991 році стала першою лялькою з людськими функціями , яка дозволяла юній мамі випробувати всі турботи та турботи щодо догляду за дитиною.

Baby Annabel відрізняється здатністю видавати звуки, максимально схожі на звуки новонародженої дитини, а також - точно повторювати її поведінку.Лялька Chou Chou - Кумедна крихта (Zapf 903483) title=Збільшити Лялька Chou Chou - Кумедна крихта (Zapf 903483)< /a>

Chou-Chou має вагу та розміри як у справжнього немовляти, вона ніжна та м'яка, але не дивлячись на це, вона реагує на гру з нею, плаче та сміється.

Ляльки Colette оригінальні та неповторні. Кожна з них має свою манеру поведінки і характер, а також має дуже стильне і красиве вбрання, яке доповнює приголомшливий образ. Вони підходять не тільки для гри, але й для колекціонування.

Jolly Dolly – веселе маля, з яким можна грати навіть у воді. >ляльки Maggie Raggies дуже гнучкі та пластичні. Лялька Baby Born - Балерина (Zapf 816783) title=Збільшити Лялька Baby Born - Балерина (Zapf 816783)< /span> Вони навіть можуть стати акторами лялькового театру, тим самим піднявши дитині настрій і подарувавши позитивні емоції. ручної роботи. Кожна лялька випускається в невеликій кількості і має автограф її автора та сертифікат.

Ляльки німецької компанії Zapf Creation можна придбати в 43 країнах по всьому світу – настільки вона відома!

>


©2008-2022 Дитячий магазин - Дівчатка та Хлопчики
Копіювання будь-якої інформації зі сторінок сайту dmdm.com.ua та розміщення на інших сайтах ЗАБОРОНЕНО без використання активного посилання на сторінку - джерело.