Прийом замовлень Online: 24X7; за телефонами: пн-сб: 9-00 – 18-30; Нд: вихідний
Іграшки


Рекомендовані акції:


*
Корисна інформація:

Розміри дитячого одягу
Розміри дитячого взуття
*Виробництво іграшок розпочато в 1997 році. Першою продукцією фірми були класичні кубики з українською та російською абеткою. Це був прорив на ринку іграшки України, який на той момент займався імпортною продукцією сумнівної якості. Перші вироби визначили головні принципи фірми – створення дитячої іграшки, що відповідає всім вимогам стандартів якості та безпеки. Ми прагнемо того, щоб граючи, малюк міг розвивати увагу, асоціативне мислення, просторову уяву. Насамперед саме для цього розроблено кілька серій пластмасових та металевих конструкторів, механічні та друковані настільні ігри, лото, доміно та ін. Зверніть увагу на популярну серію іграшок „Розумний малюк”. Цього року виробник представляє новинки: „Розумний малюк „Гіппо”, „Будиночок”, „Логіка”, розраховані на старших дітей. Водночас випускається серія іграшок, спрямована на розвиток рухливості дітей, що сприяє бажанню проводити більше часу на свіжому повітрі, вести активніший та рухливіший спосіб життя з раннього віку. Для цього в асортименті є пісочні набори, гойдалки, тенісні набори і машинки-каталки. Оновленою в новому році представлено гойдалку „Сонечко” – тепер, завдяки гнучкому ремінцю, який можна зняти, гойдалкою зможуть користуватися і старші діти.
Вся продукція компанії сертифікована, відповідає вимогам санітарних правил та норм, а також затверджена Міжвідомчо-технічним багато років ТМ «ТехноК» є переможцем конкурсів «Краща іграшка року України» у різних номінаціях, що ще раз підтверджує багатоплановість асортименту. Також торгова марка є багаторазовим лауреатом всеукраїнського конкурсу якості продукції.

Intelkom
Технокомп
Країна походження: Україна


©2008-2022 Дитячий магазин - Дівчатка та Хлопчики
Копіювання будь-якої інформації зі сторінок сайту dmdm.com.ua та розміщення на інших сайтах ЗАБОРОНЕНО без використання активного посилання на сторінку - джерело.