Прийом замовлень Online: 24X7; за телефонами: пн-сб: 9-00 – 18-30; Нд: вихідний
Іграшки


Рекомендовані акції:


*
Корисна інформація:

Розміри дитячого одягу
Розміри дитячого взуття
*Taf Toys - іграшки для найменших.

Taf Toys
Країна походження:Ізраїль
< br />

Ізраїльська компанія Taf Toys була заснована в 1991 році і відразу завоювала серця дітей та їхніх батьків. Це і не дивно, адже компанія Taf Toys спеціалізується на випуску товарів та іграшок для найменших дітей до двох років. < img style="margin: 15px; float: left;" src="../published/publicdata/DMDMDMDM/attachments/SC/products_pictures/Taf%20Toys-11515_thm.jpg" alt="Іграшка на присосці - Карусель Кукі (Taf Toys 11515) title=Збільшити" /> Іграшка на присосці - Карусель Кукі (Taf Toys 11515) Мета компанії: створити оригінальну, неповторну, яскраву і барвисту іграшку, яка нестиме навколишнім море радості та позитиву.

Як кожен люблячий батько, ви прагнете дати малюкові з перших днів його життя все найкраще і необхідне, тому іграшки компанії Taf Toys стають саме тим надійним фундаментом, щоб зробити розвиток вашої дитини здоровим, цікавим та щасливим. < img style="margin: 15px; float: right;" src="../published/publicdata/DMDMDMDM/attachments/SC/products_pictures/Taf%20Toys-11485_thm.jpg" alt="Гнучка дуга для коляски - Кольорові кульки (Taf Toys 11485) title=Збільшити" /> Гнучка дуга для коляски - Кольорові кульки (Taf Toys 11485) Іграшки Taf Toys розвивають дрібну моторику ручок вашого малюка, емоційну та фізичну активність дитини, задовольняють її допитливість та інтерес до всього нового, розкривають творчий потенціал, фантазію та уява, Іграшка, що розвиває - Пірамідка Кукі (Taf Toys 11365) title=Збільшити span class="highslide-caption">Іграшка, що розвиває - Пірамідка Кукі (Taf Toys 11365) а також дарують любов, щастя та гарний настрій, адже у розробці дизайну іграшок Taf Toys беруть участь самі дітки, їхні батьки, дизайнери компанії, а також психологи.

Багато іграшок компанії Taf Toys музичні, тому що в компанії впевнені, що музика сприятливо впливає на свідомість та розвиток дитини. Розвиваюча іграшка-кубик - Граємо з Кукі (Taf Toys 11205) title=Збільшити Музика є своєрідним інструментом для батьків, за допомогою якого вони можуть розвеселити малюка, заспокоїти, відволікти увагу або навчити чогось нового.

>

Іграшки Taf Toys ідеально поєднують у собі якість, практичність, функціональність, безпеку, а також доступні ціни.

Кожна дитина буде радий робити свої перші кроки у великий та цікавий світ з іграшками Taf Toys.

/p>
©2008-2022 Дитячий магазин - Дівчатка та Хлопчики
Копіювання будь-якої інформації зі сторінок сайту dmdm.com.ua та розміщення на інших сайтах ЗАБОРОНЕНО без використання активного посилання на сторінку - джерело.