Прийом замовлень Online: 24X7; за телефонами: пн-сб: 9-00 – 18-30; Нд: вихідний
Іграшки


Рекомендовані акції:


*
Корисна інформація:

Розміри дитячого одягу
Розміри дитячого взуття
*<
Sun Ce
Sun Ce
Країна походження: Кіпр

Ради представити вам колекцію 2008 року виробника товарів для школярів SunCe Ltd. Нові серії рюкзаків, ранців, сумок та шкільних аксесуарів з високоякісних міцних матеріалів, з яскравими фарбами та веселими прикрасами, в асортименті також є рюкзаки великого об'єму з ортопедичними спинками, що дихають. Величезний вибір для хлопчиків, дівчаток та підлітків. Для молодших школярів — персонажі мультфільмів та герої дитячих фільмів Диснеївські Принцеси та феї, ляльки Братц, Машинки, Пірати, Міккі Маус, кішечка Марі — вони знайомі кожній дитині. Для старших дітей — підліткові сумки для дівчаток та серії рюкзаків для хлопчиків, у яких передбачена навіть кишеня для ноутбука.
У кожній серії рюкзаків різних розмірів з кількома відділеннями та бічними та передніми кишенями представлені також пенали, сумки та коробочки для сніданків, сумки на плече, пляшечки та термоси, тобто все те, що зробить похід до школи дитини приємною та веселою .

Всю розмірну лінію доступних рюкзаків, сумок та аксесуарів ви можете побачити©2008-2022 Дитячий магазин - Дівчатка та Хлопчики
Копіювання будь-якої інформації зі сторінок сайту dmdm.com.ua та розміщення на інших сайтах ЗАБОРОНЕНО без використання активного посилання на сторінку - джерело.