Прийом замовлень Online: 24X7; за телефонами: пн-сб: 9-00 – 18-30; Нд: вихідний
Іграшки


Рекомендовані акції:


*
Корисна інформація:

Розміри дитячого одягу
Розміри дитячого взуття
*Smil
Smil
Країна походження: Україна

Сміл — товариство з обмеженою відповідальністю «ЮНЛ» — виробник одягу для дітей віком від 0 до 6 років.
ТМ "Сміл" розпочала своє існування у 2003 році в м. Одесі. На той момент технологія виробництва одягу з трикотажу розроблялася буквально "з нуля" і фабриці довелося пройти нелегкий шлях розвитку, перш ніж заслужити на повагу, довіру у покупців і зайняти гідне місце на ринку дитячого одягу в Україні.
Компанія неодноразово нагороджувалась дипломами щорічної виставки товарів для дітей BABY EXPO, у якій регулярно бере участь для того, щоб продемонструвати покупцям свої нові тенденції та розробки, представлені в колекціях.
Все це стало можливим завдяки роботі професіоналів та сучасному високотехнологічному обладнанню. Адже за кожним виробом слідує складний процес створення, над яким працюють дизайнери, конструктори, технологи, висококваліфіковані швачки та багато інших відданих своїй справі співробітники фабрики.
Smil - кофточка для новонародженого 105056 Smil - кофточка для новонародженого 105056Компанія постійно освоює нові технології, розширює асортимент і планує вийти на міжнародний ринок збуту. Творці ТМ "Сміл" прагнуть того, щоб малюки носили зручні, функціональні, виготовлені виключно з натуральних матеріалів речі, виготовлені для них з любов'ю.
Головна мета компанії - це турбота про дітей... зробити так, щоб прийшовши в наш світ, вони відразу ж відчули комфорт, любов і турботу про них, щоб батьки цих дітей знали, що у них є союзник під назвою "Сміл".

Smil - комбінезон ясельний 108079Smil - комбінезон ясельний 108079 Smil - повзунки 106041Smil - повзунки 106041 Smil - штани ясельні 115015 Smil - штани ясельні 115015 Smil - шапочка ясельна 118146 Smil - шапочка ясельна 118146


©2008-2022 Дитячий магазин - Дівчатка та Хлопчики
Копіювання будь-якої інформації зі сторінок сайту dmdm.com.ua та розміщення на інших сайтах ЗАБОРОНЕНО без використання активного посилання на сторінку - джерело.