Прийом замовлень Online: 24X7; за телефонами: пн-сб: 9-00 – 18-30; Нд: вихідний
Іграшки


Рекомендовані акції:


*
Корисна інформація:

Розміри дитячого одягу
Розміри дитячого взуття
*table>
Silverlit
Silverlit
Країна походження: Гонконг

Іграшки Silverlit широко поширені у всьому світі і добре відомі, в першу чергу, завдяки своїй якості. Асортимент вироблених іграшок компанією Silverlit дуже широкий і охоплює всі вікові категорії дітей - від 6 місяців і старше. Але абсолютно визнаним лідером передова китайська компанія Silverlit є серед виробників високотехнологічних та інноваційних іграшок. Всі іграшки Silverlit розробляються на базі високоточних комп'ютерних розрахунків і мають найвищі показники якості та надійності.
У 1994 році, першою з Азіатських виробників, компанія Silverlit отримала сертифікат ISO, що підтверджує повну відповідність іграшок Silverlit міжнародним стандартам безпеки та якості. >

Ось деякі з іграшок виробництва компанії Silverlit:
Інтерактивний програмований робот (Silverlit 88307)Інтерактивний програмований робот (Silverlit 88307) Інтерактивний програмований робот (Silverlit 88307): чудове поєднання якості виготовлення та функціональності. Роботу можна програмувати на виконання до 36 дій, а також можна керувати ним за допомогою звукових команд. У роботі вбудовані різні датчики, завдяки яким він може обходити перешкоди та взаємодіяти зі своїми "побратимами" - такими ж роботами. publicdata/DMDMDMDM/attachments/SC/products_pictures/silverlit_84520_enl.jpg" class="highslide" onclick="return hs.expand(this)">Вертоліт-шпигун з камерою (Silverlit 84520)
< /p>

Вертоліт-шпигун з камерою (Silverlit 84520)Вертоліт-шпигун з камерою (Silverlit 84520): ексклюзивна високотехнологічна іграшка. Це високоякісний гелікоптер на дистанційному інфрачервоному керуванні, обладнаний відеокамерою. За допомогою вбудованої відеокамери можна знімати відео або вести фотозйомку – дуже ефектна іграшка для дітей віком від 10 років. А завдяки вбудованому ліхтарику зйомку можна вести навіть у темряві. Записані відео та фотографії легко та зручно переписуються на комп'ютер за допомогою USB кабелю.


Гра - стрілянина в павука (Silverlit 86681)Гра - стрілянина в павука (Silverlit 86681)Гра - стрілянина в павука (Silverlit 86681): найзабавніша гра для дітей від трьох років , Що не залишить байдужим нікого, включаючи дорослих! Павук повзе у свою павутину, а Ви повинні потрапляти до нього з пістолета, не даючи долізти до кінця. Павучок видає різні звуки та блимає вогниками. Пістолет має два режими стрілянини, і стріляє невидимим променем, тобто. абсолютно безпечний для дітей. У грі 3 рівня складності. " onclick="return hs.expand(this)">Автомобіль «Команда рейсерів» на радіокеруванні (Silverlit 82296)
Silverlit 82296)
Автомобіль «Команда рейсерів» на радіокеруванні (Silverlit 82296): дуже цікавий набір з двох автомобілів, кожен з яких управляється одним пультом управління. Що притаманно багатьох радіокерованих автомобілів Silverlit, управління машин пропорційне, тобто. Ви можете плавно керувати кутом повороту коліс машини і плавно змінювати швидкість руху. Разом з простотою в управлінні, машини мають високу якість складання і міцність. /dmdm.com.ua">магазин іграшок.
Купити іграшки Silverlit у нашому дитячому інтернет магазині Вам буде особливо приємно, оскільки наші ціни найвигідніші!©2008-2022 Дитячий магазин - Дівчатка та Хлопчики
Копіювання будь-якої інформації зі сторінок сайту dmdm.com.ua та розміщення на інших сайтах ЗАБОРОНЕНО без використання активного посилання на сторінку - джерело.