Прийом замовлень Online: 24X7; за телефонами: пн-сб: 9-00 – 18-30; Нд: вихідний
Іграшки


Рекомендовані акції:


*
Корисна інформація:

Розміри дитячого одягу
Розміри дитячого взуття
*







Ses
SES
Країна походження:Голландія
Для гармонійного розвитку дитини необхідно велику увагу приділяти творчим нахилам малюка. Дитина пізнає світ образно, за допомогою сукупності кольорів, форм та звуків. Для маленького дослідника важливо своїми руками створити щось творче. З продукцією для дитячої творчості від торгової марки SES Ваша дитина реалізовуватиме у різноманітних творчих формах свої фантазії.

SES — це виробник товарів для дитячої творчості з тридцятирічною історією. Основне місце зосередження управлінських та виробничих структур SES знаходяться в місті Еншеді в Нідерландах.

Торгова марка SES завоювала популярність у понад 70 країнах світу. Якість продукції та різноманітність товарів для творчості, орієнтованих на всебічний розвиток дітей, зумовлюють гарну репутацію торгової марки SES. Компанія спрямована на досягнення найкращих результатів у виробництві дитячих товарів, що розкривають творчі здібності дітей. "Відкривати таланти" - головний девіз торгової марки SES. Кожна дитина індивідуальна і має різні потреби у творчому самовираженні. Торгова марка SES має найрізноманітніші дитячі товари для творчих задумів малюків:

Також у бренду SES є різні цікаві ігрові набори, наприклад серія «Дослідник», з якою дитина зможе долучитися до археології.

Вся продукція SES виготовляється з гіпоалергенних та екологічно чистих матеріалів. Для співробітників SES здоров'я дитини стоїть на першому місці, тому Ви можете не перейматися безпекою малюка. Також SES враховує вікові особливості малюків: у різноманітності продукції Ви знайдете товари для малюків до року та до будь-якого віку, адже потреба займатися творчістю ніколи не зникає з нашого життя. З продукцією для творчості від тм SES Ваша дитина розвиватиме свою фантазію, покращить своє образне та просторове мислення, зможе втілити в життя свої задуми. Вся продукція SES сертифікована. Асортимент компанії SES постійно розширюється, що дає можливість підібрати відповідні для Вашої дитини набори для творчості. Всі діти талановиті, розвивайте їх здібності з якісною продукцією від торгової марки SES.

Товари для дитячої творчості від SES Ви можете придбати в нашому дитячому інтернет-магазині "Дівчатка та хлопчики" за найвигіднішою ціною.



©2008-2022 Дитячий магазин - Дівчатка та Хлопчики
Копіювання будь-якої інформації зі сторінок сайту dmdm.com.ua та розміщення на інших сайтах ЗАБОРОНЕНО без використання активного посилання на сторінку - джерело.