Прийом замовлень Online: 24X7; за телефонами: пн-сб: 9-00 – 18-30; Нд: вихідний
Іграшки


Рекомендовані акції:


*
Корисна інформація:

Розміри дитячого одягу
Розміри дитячого взуття
*< td colspan="2">
Quercetti
Quercetti
Країна походження:Італія

Набір - Для занять мозаїкою (Quercetti 0950-Q) Набір - Для занять мозаїкою (Quercetti 0950-Q)Італійська компанія Quercetti була заснована в 1950 році і спеціалізується на реалізації ігрових наборів для дітей та мозаїки, що сприяє їхньому розвитку. Іграшки, вироблені компанією, відносяться до розвиваючих, інтелектуальних і розраховані на дітей віком від 3 до 12 років. .

Набір - Магнітні фігури (Quercetti 5244-Q) Набір - Магнітні фігури (Quercetti 5244-Q)Всі ми знаємо, що дитина постійно розвивається і вбирає нові знання як губка, і конструктор, мозаїка або набір для дитячої творчості сприятимуть цьому. Фахівці компанії Quercetti зрозуміли це дуже давно і розробляють іграшки таким чином, щоб стимулювати логічне мислення дітей, розкривати їхній творчий потенціал, розвивати дрібну моторику, уяву та фантазію. Так само дитина стає більш уважною, акуратною і терплячою.

Займатися з іграшками Quercetti одне задоволення! Навіть багаторазове використання не набридне вашій дитині, адже конструктор і мозаїка дозволяють створювати щоразу нові фігурки і картинки. , надрукованими на упаковці.

ТМ Quercetti має нагороди, які підтверджують і гарантують якість, довговічність, безпеку та навчальну цінність ігор, таких як набір для занять мозаїкою, конструктор або набори для дитячої творчості.

В результаті іграшки Quercetti є : інноваційними, безпечними, стимулюючими навчання і, звичайно ж, які приносять позитивні емоції та гарний настрій. Ви можете грати як всією сім'єю, так і дозволити своєму малюку реалізувати свої фантазії самостійно.

Іграшка-каталка - Веселе каченя (Quercetti 4180-Q) Іграшка-каталка - Веселе каченя (Quercetti 4180-Q)Конструктор - ЗОО-Шестеренки (Quercetti 2338-Q) Конструктор - ЗОО-Шестерні (Quercetti 2338-Q)Набір - Для занять мозаїкою (Quercetti 0922-Q) Набір - Для занять мозаїкою (Quercetti 0922-Q)©2008-2022 Дитячий магазин - Дівчатка та Хлопчики
Копіювання будь-якої інформації зі сторінок сайту dmdm.com.ua та розміщення на інших сайтах ЗАБОРОНЕНО без використання активного посилання на сторінку - джерело.