Прийом замовлень Online: 24X7; за телефонами: пн-сб: 9-00 – 18-30; Нд: вихідний
Іграшки


Рекомендовані акції:


*
Корисна інформація:

Розміри дитячого одягу
Розміри дитячого взуття
*< img src="/katalog_files/ouaps.gif" alt="Ouaps" height="78" width="150" />
Ouaps
Країна походження:Франція

Торгова марка OUAPS з'явилася у Франції в 2003 році і одразу ж здобула довіру серед споживачів дитячих іграшок. Зараз OUAPS – це один із найвідоміших і найулюбленіших брендів серед споживачів дитячих іграшок не тільки в Європі, а й у всьому світі. Продукція OUAPS отримала визнання у 65 країнах світу, у тому числі й в Україні. Девіз бренду – «Діти гідні найкращого» – підкреслює основну мету OUAPS – створення іграшки, яка робить життя кожної дитини повною приємних сюрпризів та позитивних емоцій. OUAPS спеціалізується на виробництві таких іграшок, які стали б не лише першою іграшкою, а й першим другом для дитини.
Ouaps - Схованки з Лазні; арт. 61019 Ouaps - Схованки з Бані; арт. 61019 Основна частина вироблених іграшок - інтерактивні. Тобто – це музичні, що говорять, що світяться і одночасно розвивають іграшки. На даний момент у світі практично немає аналогів продукції OUAPS. Іграшки OUAPS настільки оригінальні та забавні, що незмінно викликають захоплення та усмішку як у дітей, так і у дорослих. Незважаючи на те, що бренд OUAPS – французький, всі іграшки, які надходять в Україну повністю русифіковані (а також адаптовані для нашого середовища та під нашу культуру), виконані з високоякісних, нетоксичних матеріалів та озвучені приємним російським голосом.< br /> Асортимент ТМ OUAPS розрахований для досить широкої вікової категорії – є і брязкальця для новонароджених та активні ігри для дітей 1,5 – 2 років, а також настільні ігри на розвиток логіки у дітей віком від 6 років.
Іграшки OUAPS за своїм призначенням та виконуваними функціями можна розділити на наступні групи:
Інтерактивна іграшка - ВЕДМЕЖА (нічник) Ouaps; арт. 61361 Інтерактивна іграшка - Ведмедик (нічник) Ouaps; арт. 613611) Музичні іграшки для найменших (від народження і до 1,5 року) – це ті іграшки, які допоможуть заколисувати малюка («Ведмедик - нічник») або трактор дядько Вані (кріпиться до ліжечка і служить розвитку дрібної моторики малюка).
Ouaps - Ouaps - "Фонтан принцеси"; арт. 611572) Іграшки для купання – «Черепашка», «Каченя», «Золота Рибка», «Фонтан принцеси» – наводяться в рух при зануренні у воду, а «Лялька Світочка» у воді розповість малюкові як вона любить купатися і заспівати веселу пісеньку.Ouaps - «Сестричка Оленка»; арт. 61102 Ouaps - «Сестричка Оленка»; арт. 611023) Рухливі інтерактивні іграшки – це іграшки, які не тільки навчать дитину співати, танцювати та сміятися, але ще й допоможуть мамі у вихованні. Коли потрібно заколисають дитину «Лялька Оленка» заспівае колискову; або подарують любов до музики та навчать грати на дитячому піаніно – «Бал квітів», «Веселий восьминіжок»; і навіть пограють із дитиною у хованки («Хова з Бані») або наздоганялки («За мною, Бані»).
4) Ігрові набори, що розвивають логіку, увагу і спритність – «Зоо-лото», «У світі тварин» та активна гра «< a href="http://dmdm.com.ua/product/ozornoj-pelikan/">Бешкетний пелікан».
Ouaps - Ouaps - "Бані - тракторист"; арт. 61013Крім того, герої іграшок OUAPS можуть повторюватися. Наприклад, зайчик Бані покаже дитині, як треба літати на гелікоптері – «Бані - пілот», плавати в морі – «Бані - капітан» або як весело можна везти трактор із причепом – «Бані - тракторист», пограє з дитиною у хованки – «Схованки з Бані» та побуває на картингу – «Бані на картинзі a>». Гусеничка Мімі навчить дитину танцювати – «Танцююча Мімі» або покаже, як вона вміє керувати своєю каретою - «Карета Мімі». А фермер дядько Ваня розповість, як можна зателефонувати тваринам – «Телефон фермера» або разом із дитиною вирушить на трактори у веселу поїздку – «Трактор дядька Вані».
інтернет магазині.©2008-2022 Дитячий магазин - Дівчатка та Хлопчики
Копіювання будь-якої інформації зі сторінок сайту dmdm.com.ua та розміщення на інших сайтах ЗАБОРОНЕНО без використання активного посилання на сторінку - джерело.