Прийом замовлень Online: 24X7; за телефонами: пн-сб: 9-00 – 18-30; Нд: вихідний
Іграшки


Рекомендовані акції:


*
Корисна інформація:

Розміри дитячого одягу
Розміри дитячого взуття
*Maximus
Максимус
Країна походження:Україна

У 2002 році покупці дізналися «Максимус» як виробника пластмасових іграшок. Незважаючи на те, що часу минуло небагато, іграшки вже встигли стати хітами продажів не тільки на території України, а й ближнього зарубіжжя. для здоров'я дітей, що підтверджується гігієнічними висновками та сертифікатами відповідності. Всі іграшки від «Максимус» виготовляються виключно з екологічно чистих полімерів із додаванням безпечних барвників відомих європейських фірм. Після ретельного розгляду іграшки були схвалені Міжвідомчою художньо-технічною радою з іграшок та навчально-ігрових посібників при Міністерстві освіти України та рекомендовані для використання як ігрові посібники для дитячого розвитку.
На сьогоднішній день виробник пропонує Вам понад 100 найменувань пластмасових унікальність яких підтверджена авторськими патентами. Асортимент продукції постійно розширюється.©2008-2022 Дитячий магазин - Дівчатка та Хлопчики
Копіювання будь-якої інформації зі сторінок сайту dmdm.com.ua та розміщення на інших сайтах ЗАБОРОНЕНО без використання активного посилання на сторінку - джерело.