Прийом замовлень Online: 24X7; за телефонами: пн-сб: 9-00 – 18-30; Нд: вихідний
Іграшки


Рекомендовані акції:


*
Корисна інформація:

Розміри дитячого одягу
Розміри дитячого взуття
*Lego
Країна походження : Данія

«Тільки найкраще – досить добре» - табличка з таким написом висіла у старому магазині датського тесляра та столяра Олі Кірка Крістіансена, який у 1932 році вирішив розпочати свою справу з виробництва сходів та дерев'яних іграшок і якій своєю появою завдячують всесвітньо відомі іграшки Lego. Цьому принципу тепер уже міжнародна корпорація Lego не змінює і донині. Але повернемося до минулого. До створення легендарної пластмасової цегли, якою і сьогодні комплектуються всі набори Lego, ще 17 років, вона з'явиться лише 1949-го. Поки що єдине, що цікавить Оле Кірка Крістіансена – створення принципово нових іграшок, таких, які б не просто розважали дитину, але допомагали розвинути творчу жилку та уяву. Корисних для дитячого здоров'я іграшок, здатних стимулювати рухові здібності малюка та його почуття. Таких іграшок, як конструктор Lego, купити який зараз можна в кожному дитячому магазині. Почалося ж все з звичайних іграшок з дерева, яке було вирішено випускати під торговою маркою Лего. Назву придумав їхній творець – у перекладі з датської фрази leg godt означає «грай із задоволенням». Що цілком відповідає дійсності – ігри Лего приносять море задоволення дітям усього світу вже понад 70 років. Насамперед – через свою унікальність. Усі спроби скопіювати конструктор Лего були, м'яко кажучи, невдалими. Компанія виробляє безліч видів «цеглинок, що блокуються», з акрилонітрилу, нетоксичного безпечного матеріалу, який здатний багато років зберігати початкову форму і колір.
Конструктор Лего, випущений, скажімо, у шістдесятих роках, повністю сумісний із новітніми лінійками, такими, наприклад, як Lego Spider Man чи Lego Starwars. Водночас данська компанія завжди була своєрідним «двигуном прогресу» у сфері дитячих іграшок – розробка інноваційних технологій Мега Лего завжди була одним із пріоритетних напрямів її діяльності.
Наприкінці сімдесятих з'явилися інтегровані в конструктори електродвигуни, пізніше каталог Лего поповнився першим у світі діючим іграшковим підводним човном, потім почало розвиватися так зване «комп'ютерне Лего» - власноруч побудованих роботів можна було програмувати на виконання різних дій. Роботи Лего бували навіть у космосі. В умовах невагомості на Міжнародній Космічній станції робот Lego у рамках випробування виконував різноманітні завдання астронавтів. Сьогодні іграшки Лего – це безліч лінійок, призначених для різних дітей – від немовлят до юних любителів високих технологій.

Лего Дупло – великі Яскрава цегла «для маленьких пальчиків». Крім того, Lego Дупло - це іграшкові машини Лего, на яких можна їздити або возити їх за собою. Конструктор Lego Star Wars – спільний проект датської компанії та студії великого режисера Джорджа Лукаса, в якому поєдналися епічні Зоряні війни та Лего. Lego Star Wars користуються величезною популярністю не тільки у фанатів культового кінофільму – конструктор Лего Зоряні війни можна знайти навіть у колекції дитини, яка не бачила жодної частини серіалу. Серія «Лего місто» поєднує безліч конструкторів, присвячених життю мегаполісу та роботі його служб. Такі набори Лего, як вантажівка Лего, зоопарк Лего, будинок Лего, поліцейська ділянка Лего, склад Лего, потяг Лего та літак Лего мають своїх фанатів серед малюків більшості країн світу та є гордістю лінійки «Lego Місто». При цьому, асортимент постійно оновлюється – до сюжетних ліній, що вже існують, додаються нові, що оживляють і без того захоплюючий сюжет. Так, у серії «Lego Citi» з'явилися набори корабель Лего, вертоліт Lego, порт Lego, пожежна станція Lego та передпокій Лего. А набори, що вже зарекомендували себе у шанувальників Лего Сіті, літак Lego, поїзд Lego, поліцейська ділянка Lego, корабель Lego і зоопарк Lego набули нового життя.

Один з основних принципів компанії – всі набори мають бути сумісними між собою. Так що зі світу Lego City вантажний корабель Lines, за бажанням граючого, може перетворитися, припустимо, на авіаносець Лего, який чудово візьмуть на абордаж пірати Лего. Гра Lego захоплює дітей будь-якого віку та будь-яких захоплень – за конструктором можна сидіти годинами, адже можливості творця при складанні моделей не обмежені нічим, крім його фантазії. Яка, до речі, у процесі гри також розвивається. Інструкції Лего дають лише базову установку і слідувати їм зовсім не обов'язково. Як визнаються фанати, гра Lego стає набагато більш захоплюючою саме тоді, коли починаєш імпровізувати. Зоряні воїни Лего вирушають у замки Лего. А лицарі Lego, навпаки, беруть участь у захоплюючих космічних баталіях. Немає нічого неможливого, світ Лего – це світ повної свободи дій. За бажання, можна навіть побудувати своє місто, назвавши його, наприклад, Лего-Москва. Взагалі, тематичні серії з'явилися ще у вісімдесятих і з того часу не втрачають своєї популярності. Секрет їхнього успіху простий – кожна дитина бажає виконувати ролі, відомі їй за фільмами, мультиками та книгами.

Набори «Замки Lego», « Зіркові війни Лего», «Lego Batman» та «Лего Людина-павук» повністю задовольняють такі бажання. Окремий підрозділ, спеціально створений корпорацією, ретельно стежить за трендами, що виникають у дитячому середовищі. Ті ж Зоряні воїни Lego не втрачають популярності, але у дітей неминуче виникають нові захоплення і нові кумири – наприклад, стрітрейсери і просто гонщики. Для дітей, які обожнюють. рев моторів, швидку їзду та «наворочені» машини, були створені серії «Гонки Лего», «Лего Феррарі» та «Lego Racers». Lego Ferrari – лімітована серія, яка використовує запатентовані логотипи та елементи зовнішнього вигляду легендарних італійських суперкарів. Найважливіший елемент будь-якого набору, чи то будинок Lego, чи Лего Зоряні війни повстанці – чоловічки Lego. Так-так, саме ці маленькі фігурки, виконані, втім, особливо ретельно. Кожен герой унікальний, тобто має свій вираз обличчя, зачіску та безліч дрібних відмінних рис. Таким чином, дитина може «населити» створений світ «живими» героями або навіть влаштувати справжні війни Lego!»

Одна з найпопулярніших на сьогодні серій Лего, купити яку просять своїх батьків мільйони дітей у всьому світі, це Лего Біонікли. Могутні бойові біороботи невдовзі після своєї появи на прилавках створили цілу Лего Інтернет - субкультуру, шанувальники якої обговорюють на форумах гідності та недоліки тих чи інших моделей біоніклів, грають у «Lego Wars» і просто дружньо спілкуються. До речі, мультфільми та комп'ютерні ігри Lego, створенням яких займається компанія LEGO Media, орієнтовані на потреби дітей нового покоління – дітей, які активно використовують усі джерела інформації і яких не здивуєш конструктором Lego Star, який 10 років тому вважався дивом техніки.


Та й самі іграшкиЛего Біонікл – не звичайні Лего Стар. Ці моделі Лего є твором творців знаменитої серії Технік, відомої безліччю цікавих інновацій, і тому призначені для дітей старшого віку, які вже знають, що таке іграшки Лего-конструктор. У лінійці представлено безліч різновидів біоніклів, що мають різні характеристики, здібності і по-різному озброєні. За наявності кількох наборів між роботами може розігратися справжня лего-війна! Дитяче Лего, чи то Лего зіркові, чи Lego Robot, несе в собі безліч можливостей і допомагає дітям творчо вирішувати найскладніші та винахідницькі завдання.©2008-2022 Дитячий магазин - Дівчатка та Хлопчики
Копіювання будь-якої інформації зі сторінок сайту dmdm.com.ua та розміщення на інших сайтах ЗАБОРОНЕНО без використання активного посилання на сторінку - джерело.