Прийом замовлень Online: 24X7; за телефонами: пн-сб: 9-00 – 18-30; Нд: вихідний
Іграшки


Рекомендовані акції:


*
Корисна інформація:

Розміри дитячого одягу
Розміри дитячого взуття
*< /table>
Kiddieland логотип
Kiddieland
Країна походження:Гонконг
< /td>

ТМ "Kiddieland", відома багатьом, є одним із найбільших виробників іграшок. Компанія була заснована в 1998 році в Гонконгу і заробила репутацію на ринку іграшок як постачальник високоякісних продуктів за доступними цінами, який регулярно інвестує кошти на розвиток інноваційних іграшок. /attachments/SC/products_pictures/Kiddieland 031633_enl.jpg" class="highslide" onclick="return hs.expand(this)">Ігрова панель - Водій (Kiddieland 031633) title=Збільшити Ігрова панель - Водій (Kiddieland 031633) ТМ "Kiddieland" заслуговує на довіру мам і дітей по всьому світу, оскільки має представництва у Великій Британії, США, Німеччині та Франції. з цікавістю вчитися робити щось нове і розвиватися. return hs.expand(this)">Ігровий набір - Ноїв ковчег (Kiddieland 049734) title=Збільшити > Ігровий набір - Ноїв ковчег (Kiddieland 049734)

Іграшки ТМ "Kiddieland< /a> розвивають дрібну і велику моторику пальчиків, образне мислення, творчі здібності дитини, покращують координацію рухів, слухове, візуальне та тактильне сприйняття світу, розвивають логіку та уяву, а також виробляють такі корисні навички, як: акуратність, терпіння, уважність, доводити розпочате до кінця.

Ваш малюк буде проводити весь свій час усміхаючись і сміючись, радіючи вас своїми успіхами та досягненнями.

У 2002 році ТМ "Kiddieland" отримала ліцензію на виробництво товарів ля дітей, виконаних за мотивами мультфільмів Disney, що позитивно вплинуло як на безпеку іграшок, так і на їхню якість.

Вироби ТМ "Kiddieland" багатофункціональні, прості в експлуатації та компактні. href="../published/publicdata/DMDMDMDM/attachments/SC/products_pictures/Kiddieland-037416_enl.jpg" class="highslide" onclick="return hs.expand(this)">Ігровий центр - Аквапарк (Kiddieland 037416) title=Збільшити Ігровий центр - Аквапарк (Kiddieland 037416) Продукція легко згинається, крутиться, розбирається та збирається, але при цьому залишається функціональною та неушкодженою.

Іграшки ТМ "Kiddieland" стануть найкращими друзями вашої дитини та вірними супутниками їх розвитку, адже великий, незвіданий світ так цікаво пізнавати з корисними, якісними, забавними іграшками.

< Компанія Kiddieland створює лише найкраще для дітей віком від 3 місяців до 6 років.Музична дзиґа – Деревенька (Kiddieland 047811)

Топ продажів ТМ "Kiddieland" серед усієї продукції звичайно іграшки, що розвивають, серед яких ігрові центри, музичні інструменти, інтерактивні іграшки, брязкальця, сортери, каталки, чудомобілі та багато інших.

Ці іграшки дозволять батькам подарувати дітям фантастичний казковий світ, де багато фарб , світла та звуків, які так допоможуть у розвитку та навчанні.

Іграшки ТМ "Kiddieland" гарантують безпеку та якість за доступною ціною.©2008-2022 Дитячий магазин - Дівчатка та Хлопчики
Копіювання будь-якої інформації зі сторінок сайту dmdm.com.ua та розміщення на інших сайтах ЗАБОРОНЕНО без використання активного посилання на сторінку - джерело.