Прийом замовлень Online: 24X7; за телефонами: пн-сб: 9-00 – 18-30; Нд: вихідний
Іграшки


Рекомендовані акції:


*
Корисна інформація:

Розміри дитячого одягу
Розміри дитячого взуття
*Keenway
Keenway
Країна походження: Гонконг

Іграшки Keenway знайомі дуже багатьом, і в першу чергу завдяки своїй якості.Музичний барабан (Keenway 31345)Музичний барабан (Keenway 31345) Фірма Keenway (Keenway Industries Limited) була заснована у 1987 році з перспективою розвитку ринку інноваційних, високоякісних, безпечних та доступних іграшок. Компанія швидко прогресувала і на сьогоднішній день є одним із провідних виробників пластикових іграшок. Якість матеріалів, якість пластику, з якого зроблені всі іграшки Keenway викликає захоплення - це просто бездоганна якість, підтверджена міжнародним сертифікатом якості ISO9001, а також усіма відповідними сертифікатами для українського ринку.


Всі іграшки Keenway дуже добре продумані і збалансовані за функціональністю та кольоровою гамою.Веселий Паровозик (Keenway 31521)Веселий Паровозик (Keenway 31521) а також абсолютно безпечні для дітей. Ці чудові іграшки мають величезну кількість розвиваючих функцій, завдяки яким маленькі діти зможуть розвинути і покращити дрібну моторику, фантазію, уяву, координацію рухів, логіку та безліч інших потрібних навичок. Асортимент іграшок Keenway дуже великий і охоплює безліч різних категорій як для хлопчиків, так і для дівчаток.


Асортимент іграшок для дівчаток включає серію чудової реалістичної побутової техніки:Холодильник з продуктами (Keenway 21657)Холодильник з продуктами (Keenway 21657) праски, пилососи, холодильники, пральні машини тощо; чудові ігрові будиночки з набором меблів та фігурками чоловічків; набори для рольових ігор: ігри в "Доктора" з різними медичними інструментами, "Супермаркет" з касовим апаратом та набором аксесуарів, набори для кухні з різним посудом для приготування та зі столовими приладами та наборами продуктів.


/> Для хлопчиків фірма Keenway виробляє ігрові набори із замками та лицарями,Ігровий набір - Мій щасливий дім (Keenway 20132)Ігровий набір - Мій щасливий дім (Keenway 20132) з піратськими кораблями і корсарами - просто чудовий привід влаштувати справжню баталію із середньовічною зброєю, списами, гарматами, лицарським обладунком. Ось де справжнє роздолля для фантазій і стратегічних задумів! А ще є великий асортимент іграшкових інструментів - з їх допомогою маленькі умільці набудуть своїх перших навичок майстерності. Окремо хочеться виділити серію іграшок "Буд і грай" (Build & Play).Конструктор Буд і грай: Літак + Джип (Keenway 11866)< /a>Конструктор Строй та грай: Літак + Джип (Keenway 11866) Це просто фантастично захоплюючі іграшки! Ця серія складається з різної транспортної техніки, яку можна розібрати, що називається, "гвинтиками" і, відповідно, зібрати знову. Набори складаються з 1 - 2 одиниць техніки та інструменту - електровикрутки, що вміє і закручувати та розкручувати, і ручної викрутки. За допомогою цих ігрових наборів діти навчаться поводитися з інструментом. А грати машинкою, паровозиком, або літаком, зібраним своїми руками – це ж особливе задоволення! А якщо раптом "пробилося колесо" – не біда! Відкрутимо, полагодимо, поставимо на місце - і знову в дорогу! Є в асортименті іграшок Keenway і залізниці - яскраві, функціональні та дуже надійні; та різні машинки - від 1 року і старше; іграшки - сортери з музичними ефектами і без, каталочки, іграшки для ванної, для ігор з водою і ще безліч чудових якісних іграшок. багато користі та радості Вашій дитині!
І, звичайно ж, купити іграшки Keenway Ви завжди зможете в нашому інтернет магазині іграшок за найвигіднішими цінами.©2008-2022 Дитячий магазин - Дівчатка та Хлопчики
Копіювання будь-якої інформації зі сторінок сайту dmdm.com.ua та розміщення на інших сайтах ЗАБОРОНЕНО без використання активного посилання на сторінку - джерело.