Прийом замовлень Online: 24X7; за телефонами: пн-сб: 9-00 – 18-30; Нд: вихідний
Іграшки


Рекомендовані акції:


*
Корисна інформація:

Розміри дитячого одягу
Розміри дитячого взуття
*Geoby (Goodbaby)

Geoby (Goodbaby)

Країна походження: Китай

Дитячі товари торгової марки Geoby (Goodbaby) займають дуже гідне місце на українському ринку дитячих товарів. Це, насамперед, дитячі коляски – які добре відомі багатьом батькам своєю гідною якістю, добротністю, продуманою ергономікою та приємним дизайном. Модельний ряд колясок Geoby (Goodbaby) охоплює весь діапазон вимог сучасних батьків і включає моделі на будь-який смак. Ви зможете вибрати і легкий візок - тростину, і прогулянкову коляску, і універсальний візок - трансформер, який буде служити Вам і взимку і влітку, а також коляски для двійнят, альтернативу яким взагалі дуже важко знайти серед колясок інших виробників.

Geoby - коляска - тростина D889Geoby - коляска - тростина D889 Geoby -коляска - тростина для двійні SD209F Geoby - коляска - тростина для двійні SD209F Geoby -коляска прогулянкова C819 Geoby - візок прогулянковий C819 Geoby -коляска прогулянкова C922Geoby -коляска прогулянкова C922 Geoby - коляска універсальна JOSSGeoby - коляска універсальна JOSS Geoby -коляска універсальна BABY (C706)Geoby - коляска універсальна BABY (C706)

Всі коляски Geoby (Goodbaby ) виготовляються виробником в різній кольоровій гамі, і кожен покупець зможе підібрати для себе забарвлення і приємне для очей і відповідну дитині - для дівчинки і для хлопчика. дитячими велосипедами: це триколісні моделі для дітей від 1,5 до 4 років та ряд двоколісних велосипедів, що охоплюють діапазон рекомендованих віків дитини від 2 до 8 років. Всі велосипеди виконані з якісних сучасних матеріалів, мають додаткові аксесуари та приладдя - такі, як фляга для води, кошики для іграшок, парасолька від сонця та музичний сигнал у 3-х колісних велосипедів та інші - загалом повний набір всього необхідного, для того, щоб доставити дитині масу радості та задоволення від комфортної їзди.

Geoby - велосипед дитячий 3-х колісний SR59S Geoby -велосипед дитячий 3-х колісний SR86SGeoby - велосипед дитячий 3-х колісний SR86S Geoby -велосипед дитячий 2-х колісний JB1240QGeoby - велосипед дитячий 2-х колісний JB1240Q Geoby -велосипед дитячий 2-х колісний JB1410QXGeoby - велосипед дитячий 2-х колісний JB1410QX

Крім колясок та велосипедів фірма Geoby (Goodbaby) виробляє дитячі ходунки, стільчики для годування, манежі, дитячі електромобілі.

Виробництво всіх дитячих товарів торгових марок Geoby та Goodbaby ведеться на одному з найбільших у світі заводів із найсучаснішим обладнанням та величезним кваліфікованим персоналом. Загалом на виробничих підприємствах Goodbaby працює понад 16000 (шістнадцять тисяч!) висококваліфікованих робітників під керуванням команди досвідчених менеджерів. Все виробництво на підприємствах Goodbaby ведеться у суворій відповідності до міжнародної системи управління якістю ISO 9001, MRP 2. На сьогоднішній день корпорація Goodbaby Group є однією з найбільших компаній у світі з проектування та виробництва товарів для дітей. Маючи досвід у виробництві дитячих товарів більше десяти років, ця фірма є серйозним конкурентом для всіх відомих світових виробників дитячих товарів і, швидко розвиваючись, є лідером у проектуванні, виробництві, маркетингу та продажу.
Торгові марки Geoby та Goodbaby набули широкого поширення у всьому світі та набули незвичайної популярності завдяки своїй високій якості та розумній ціні.
Всі дитячі товари Geoby та Goodbaby відповідають міжнародним стандартам якості, а також сертифіковані в Україні.

Придбати дитячі товари Geoby (Goodbaby) за найвигіднішими цінами Ви завжди зможете у нашому інтернет магазині .©2008-2022 Дитячий магазин - Дівчатка та Хлопчики
Копіювання будь-якої інформації зі сторінок сайту dmdm.com.ua та розміщення на інших сайтах ЗАБОРОНЕНО без використання активного посилання на сторінку - джерело.