Прийом замовлень Online: 24X7; за телефонами: пн-сб: 9-00 – 18-30; Нд: вихідний
Іграшки


Рекомендовані акції:


*
Корисна інформація:

Розміри дитячого одягу
Розміри дитячого взуття
*Canpol
Canpol babies
Країна походження: Польща

Торгова марка Canpol babies існує з 1990 року. На сьогоднішній день – це одна з найбільших на європейському ринку колекцій аксесуарів для малюків та мам, необхідних для годування, догляду, розвитку та безпеки дитини. Щорічно колекція цієї торгової марки, що налічує понад 500 найменувань виробів, оновлюється та поповнюється новими товарами з урахуванням зростаючих потреб батьків та їхніх малюків. Такий широкий асортимент – результат більш ніж 20-річного досвіду у їхньому виробництві. Вся продукція Canpol < img style="float: right; margin: 10px 15px;" src="/published/publicdata/DMDMDMDM/attachments/SC/products_pictures/02990_thm.jpg" alt="Canpol babies - Качечка для купання 2/990" title="Збільшити" height="150" width="129" /> Canpol babies - Качечка для купання 2/990 babies виготовляється з високоякісних матеріалів та відповідає високим європейським стандартам якості, безпеки та українським ГОСТам. Торгова марка належить польській компанії – виробнику «CANPOL sp.z oo», а саме виробництво здійснюється як у Польщі, так і в Німеччині, Великій Британії, Чехії, Китаї, Тайвані та Таїланді.

< Колекція Сanpol babies включає 6 груп товарів: «Аксесуари для мам», «Годування», «Прорізування зубів», «Догляд», «Розвага та розвиток», «Безпека». /span>

Група «Аксесуари для мам» представлена одноразовими прокладками для грудей, силіконовими накладками для сосків, зручними дорожніми сумками і, звичайно молоковідсмоктувачами, в тому числі молоковідсмоктувачем Premium , що імітує процес ссання дитиною материнських грудей і допомагає зціджувати молоко безболісно, ніжно та швидко. Його спеціальна силіконова накладка масажує груди, стимулюючи виділення молока, а спеціальний клапан регулює силу зціджування. published/publicdata/DMDMDMDM/attachments/SC/products_pictures/21300_enl.jpg" class="highslide" onclick="return hs.expand(this)">Canpol babies - Набір посуду 21/300< /a> Canpol babies - Набір посуду 21/300 Група «Годування» - це широкий асортимент різноманітних пляшечок, чашок та поїльників, включаючи нову серію – Єдина система для годування «Balonik », дитячий посуд, зручні перші столові прилади для малюків, термоконтейнери та універсальний підігрівач для дитячого харчування, який підходить (на відміну від інших підігрівачів) для будь-яких пляшечок та різних баночок з харчуванням. У цю групу входять також нагрудники, соски. У групі «Прорізування зубів» - різноманітні пустушки та тримачі " href="../published/publicdata/DMDMDMDM/attachments/SC/products_pictures/02603_enl.jpg" class="highslide" onclick="return hs.expand(this)">Canpol babies - Брязкальце - прорізувач 2/603 Canpol babies - Брязкальце - прорізувач 2/603 для них, великий асортимент еластичних та водонаповнених прорізувачів. До групи «Догляд» входять аксесуари та комплекти для купання, манікюрні набори, перші зубні щіточки, щіточки та гребінці для волосся, підгузки та непромокальні трусики, вологі серветки.

Canpol babies - Карусель на ліжечко 2/350 Canpol babies - Карусель на ліжечко 2/350Група «Розвага та розвиток» - прорізувачі-брязкальця, великий асортимент розвиваючих брязкальце та брязкальце для колясок та ліжечок, гімнастичні іграшки, іграшки, що розвивають моторику рук, книжки-піщалки, музичні каруселі для дитячого ліжечка – лідери серед музичних мобіл.

У групу « Безпека» входять заглушки для електричних розеток, фіксатори ручок дверей і самих дверей, м'які насадки на кути меблів, замки на висувні ящики.

Конкурентні ціни, висока якість та привабливий дизайн зробили продукцію торгової марки Canpol babies улюбленою та відомою у багатьох країнах, у тому числі й в Україні.

Canpol babies - Гімнастична стійка 2/26 title= Canpol babies - Гімнастична стійка 2/267 Canpol babies - Гімнастичний килимок 2/270 Canpol babies - Гімнастичний килимок 2/270 Canpol babies - Брязкальце - прорізувач 2/258 Canpol babies - Брязкальце - прорізувач 2/258

У нашому дитячому інтернет магазині Ви завжди зможете купити весь асоримент аксесуарів Canpol babies.©2008-2022 Дитячий магазин - Дівчатка та Хлопчики
Копіювання будь-якої інформації зі сторінок сайту dmdm.com.ua та розміщення на інших сайтах ЗАБОРОНЕНО без використання активного посилання на сторінку - джерело.