Прийом замовлень Online: 24X7; за телефонами: пн-сб: 9-00 – 18-30; Нд: вихідний
Іграшки


Рекомендовані акції:


*
Корисна інформація:

Розміри дитячого одягу
Розміри дитячого взуття
*Бембі
Бембі
Країна походження: Україна

"БЕМБІ" - це широкий асортимент білизни та дитячого одягу з перших днів життя дитини до 7 років. Цей український бренд по праву користується популярністю та довірою у широкого кола споживачів. Для виготовлення використовуються якісні натуральні матеріали, тому вироби ТМ "БЕМБІ" не тільки красиві, але й комфортні, практичні та безпечні. Кваліфіковані фахівці, технологи, конструктори, дизайнери стежать за розвитком ринку дитячого одягу та розробляють нові моделі з урахуванням модних тенденцій та специфіки одягу для дітей, а вмілі руки працівників втілюють ці ідеї у життя. Сучасне обладнання та новітні технології дозволяють виробам "БЕМБІ" виділятися високою якістю та цікавим декором, завдяки чому одяг став відомим не лише в Україні, а й за кордоном. Двічі на рік ТМ "БЕМБІ" пропонує увазі споживача нові ексклюзивні колекції "ОСІНЬ І ЗИМА" та "ВЕСНА І ЛІТО", та регулярно модернізує білизняний асортимент.
Вся продукція сертифікована. ТОВ "БЕМБІ" постійно бере участь у міжнародних виставках "BABY EXPO" (Україна), "Мати і дитя" (Росія), "Текстильлегпром" (Росія), "SWIAT DZIECKA" (Польща). Нехай від самого народження дітей оточує красиві та зручні речі, створені з любов'ю... "ТОРГІВЕЛЬНА МАРКА "БЕМБІ": МИ ДУМАЄМО ПРО ДІТЕЙ! "©2008-2022 Дитячий магазин - Дівчатка та Хлопчики
Копіювання будь-якої інформації зі сторінок сайту dmdm.com.ua та розміщення на інших сайтах ЗАБОРОНЕНО без використання активного посилання на сторінку - джерело.