Прийом замовлень Online: 24X7; за телефонами: пн-сб: 9-00 – 18-30; Нд: вихідний
Іграшки


Рекомендовані акції:


*
Корисна інформація:

Розміри дитячого одягу
Розміри дитячого взуття
*Battat - унікальні, оригінальні та якісні іграшки.
Battat
Країна походження: Канада

Компанія Battat була заснована понад сто років тому в Північній Америці. Іграшки в компанії розробляються за принципом відповідності доступної ціни, високої якості та оригінальності, щоб дарувати малюкам щось нове та цікаве. Іграшка, що розвиває - Суперкулька (Battat BX1153Z) title=Збільшити Розвиваюча іграшка - Суперкулька (Battat BX1153Z) Залишити ці іграшки поза увагою просто неможливо. Вони настільки яскраві, унікальні та неповторні, що залишають по собі лише гарний настрій та позитивні враження. Грати з ними – одне задоволення!

У Канаді та США іграшки компанії Battat є в кожному будинку, де живуть діти, а ось в Україні знайти їх проблематично, але в нашому інтернет-магазині іграшок «Дівчатка та Хлопчики» представлений широкий асортимент продукції, який без праці дозволить купити товари цього бренду.

Після народження малюка батьки несуть відповідальність за його здоров'я, комфорт, розумовий та фізичний розвиток і, тому, намагаються дати все необхідне для правильного та успішного набуття дитиною нових знань та навичок.

Найкраще, з перших днів життя, із цим завданням справляються іграшки для дітей, адже вони привертають їхню увагу, викликають цікавість і стимулюють дізнаватися про щось нове і незвідане. Іграшка, що розвиває – Ключики (Battat BX1200Z) title=Збільшити Іграшка, що розвиває – Ключики (Battat BX1200Z)< /span> Іграшки компанії Battat дуже вигідно виділяються на тлі інших іграшок, адже вони мають дуже стильний та оригінальний дизайн, а також ідеально підібрану кольорову гаму. Перуанські тканини надихнули виробника використання таких яскравих фарб.

Наступне, що привертає увагу – це креативність і повна свобода для фантазії та уяви, адже конструктори компанії розроблені без використання математичної точності, що дозволяє дитині будувати без допомоги інструкції, користуючись лише своїми творчими здібностями, розкриваючи їх за максимуму, < img style="margin: 15px; float: left;" src="../published/publicdata/DMDMDMDM/attachments/SC/products_pictures/Battat%20BX1022Z_thm.jpg" alt="Іграшка, що розвиває, - Мікрофон (Battat BX1022Z) title=Збільшити" /> Іграшка, що розвиває – Мікрофон (Battat BX1022Z) так цікаво грати без певної схеми складання, викладати деталі різних незрозумілих форм у довільному порядку й отримувати щось унікальне і неповторне.

Ще один нюанс, який хвилює батьків, напевно, найбільше – це якість. Розвиваючі силіконові кубики - Порахуй! (Battat BX1002Z) title=Збільшити span class="highslide-caption">Розвиваючі силіконові кубики - Порахуй-но! (Battat BX1002Z)
Ним компанія Battat може навіть пишатися! Товари компанії Battat відповідають найсуворішим світовим стандартам, так що кіндерята можуть грати та гризти іграшки без шкоди для власного здоров'я.

Також, хотілося б відзначити і фантастичний матеріал виготовлення. Він являє собою інноваційну сировину, що швидко і легко переробляється, яка є чимось середнім між пластиком і силіконом. Упаковка виконана з вторинної сировини. Завдяки цьому, компанія дбає не тільки про дітей, а й про навколишнє середовище. Іграшки компанії Battat можна навіть не пакувати в подарунковий папір. Музична іграшка - Котофон (Battat BX1025Z) title=Збільшити Музична іграшка - Котофон (Battat BX1025Z) Сама упаковка виглядає дуже ошатною і красивою.

В основному, іграшки компанії Battat з розвиваючим ухилом, якими можна грати як на землі, так і у воді, але є і колекційні.

Віддавши свою перевагу іграшкам компанії Battat, ви ні на секунду не пошкодуєте. Вони яскраві, красиві, унікальні, оригінальні та розвиваючі. З ними вашому малюкові ніколи не буде нудно. Дитина завжди із задоволенням і захопленням буде грати, дізнаватися щось нове і набувати корисних знань та навичок.


©2008-2022 Дитячий магазин - Дівчатка та Хлопчики
Копіювання будь-якої інформації зі сторінок сайту dmdm.com.ua та розміщення на інших сайтах ЗАБОРОНЕНО без використання активного посилання на сторінку - джерело.