Прийом замовлень Online: 24X7; за телефонами: пн-сб: 9-00 – 18-30; Нд: вихідний
Іграшки


Рекомендовані акції:


*
Корисна інформація:

Розміри дитячого одягу
Розміри дитячого взуття
*auldey іграшки на радіокеруванні

Auldey
Країна походження:Гонконг


Усі ми в душі трохи діти, а деякі й навмисне не прагнуть вирости, адже в цьому періоді нашого життя так весело, а головне – безтурботно! Вертоліт радіокерований - Lightening falcon (Auldey YW858110G) title=Збільшити Вертоліт радіокерований - Lightening falcon (Auldey YW858110G) Як часто ви ловили себе на думці, що іграшка, подарована вашій дитині, радує не тільки її, але й викликає інтерес і захоплення у вас? Напевно, неодноразово. Особливо, якщо це іграшка компанії Auldey.

Компанія Auldey розташована в Гонконгу та спеціалізується на реалізації автомобілів, літаків та вертольотів на радіокеруванні, а також дитячих конструкторів .

Головною відмінністю компанії Auldey є те, що вона тісно співпрацює з всесвітньо відомими компаніями, такими як: Mercedes, Honda, BMW, Subaru та багатьма іншими.Автомобіль радіокерований - AMG-MERCEDES CLK DTM (жовтий, 1:28) title=Збільшити Автомобіль радіокерований - AMG-MERCEDES CLK DTM (жовтий, 1:28) Завдяки цьому кожна модель компанії, розроблена найкращими дизайнерами та конструкторами, є точною копією справжньої машини, літака або вертольота. Саме тому іграшки Auldey підходять не лише дітям, а й дорослим, адже точна деталізація, ідеальне масштабування, різні світлові та звукові ефекти. порадують не тільки маленького любителя техніки, але й дорослого поціновувача іграшок на радіокеруванні.

Вертоліт радіокерований - Supersonic firebird (Auldey YW858010) title=Збільшити Вертоліт радіокерований - Supersonic firebird (Auldey YW858010)

Для досягнення високої функціональності та безперебійного управління під час виробництва використовуються електронні схеми високої якості, а щоб керувати моделлю було легко та зручно конструктори враховують і конструкцію підвіски, і вузли, що обертають, і особливості двигунів. Найголовніше, що іграшкам компанії Auldey не страшні падіння та удари, тому що корпус моделей виконаний із супер міцного пластику.

Автомобіль радіокерований - Ford F-150 XLT (Auldey LC297040-0) title=aбільшити Автомобіль радіокерований - Ford F-150 XLT (Auldey LC2) -0)

Продукція Auldey перенесе вас і ваших дітей у світ фантастичних віражів та екстремальної швидкості, пробудить дух суперництва і розвине уважність, реакцію, спритність та мислення.

З іграшками компанії Auldey ніколи не буде нудно. Ви і ваша дитина запросто можете приміряти на себе роль водія, пілота чи гонщика. Ці ігри дозволять вам більше часу проводити із сім'єю, весело та цікаво. У дитячому інтернет магазині «Дівчатка та Хлопчики» ви обов'язково знайдете те, що зробить вашу дитину щасливою.
©2008-2022 Дитячий магазин - Дівчатка та Хлопчики
Копіювання будь-якої інформації зі сторінок сайту dmdm.com.ua та розміщення на інших сайтах ЗАБОРОНЕНО без використання активного посилання на сторінку - джерело.