Прийом замовлень Online: 24X7; за телефонами: пн-сб: 9-00 – 18-30; Нд: вихідний
Іграшки


Рекомендовані акції:


*
Корисна інформація:

Розміри дитячого одягу
Розміри дитячого взуття
*Anne Geddes
Anne Geddes
Країна походження: Нова Зеландія

Анна Геддес

Фотограф Ганна Геддес просто підкорила всіх своєю творчістю. Вона вже понад п'ятнадцять років фотографує дітей. Її "дитячі" фотографії, сповнені величезної любові і ніжності, розчулюють, дивують і зачаровують. Роботи Ганни Геддес видані у вигляді календарів, листівок, маленьких книжок, їх можна знайти практично в будь-якій книгарні. їм, що вони чогось не можуть.
Молода жінка, якій загрожувала «кар'єра» рядової домогосподарки, у 25 років вирішила різко змінити свою долю та за допомогою звичайної фотокамери зуміла стати світовою знаменитістю. Після народження дочки вона сказала собі: «Коли в тебе народжується дитина, ти маєш звикнути до того, що з того дня твоє серце б'ється в інші груди». Анна створила дивовижний, казковий світ, головні герої якого діти.


Весь асортимент ляльок Anne Geddes можна купити в нашому магазині та в нашому інтернет магазині іграшок.


< br />

Анна Геддес працює з дітьми вже понад 13 років. Анна народилася в Австралії, зараз живе в місті Окленд (Нова Зеландія). Її талановиті та високохудожні роботи, сповнені величезної любові та ніжності, здобули Ганні Геддес славу видатного сучасного дитячого фотографа. Для її творчості характерним є прагнення проникнути в тонкий душевний світ дитини.

У 1998 році на Всесвітній раді професійних фотографів Ганна Геддес була нагороджена особливим почесним призом за її внесок у мистецтво фотографії.

Геддес є довічний член Спілки професійних фотографів Америки. Оцінивши унікальний стиль її дизайнів, у березні 1997 року їй запропонували вступити до Почесного товариства Інституту професійних фотографів Нової Зеландії. Треба зауважити, що Ганна Геддес стала першою жінкою-фотографом, прийнятою в це товариство.

Здебільшого Анна Геддес знімає немовлят, яких жодними вмовляннями не змусиш сидіти на місці і не змусиш сидіти на місці. : 10px;" src="../img/geddes-foto.jpg" alt="Дітки - мишенята в черевиках" height="280" width="323" /> яких не спокусять ніякі гонорари у світі, крім материнського молока. Їй вдалося перевернути з ніг на голову загальноприйняте уявлення про те, що таке дитяча фотографія.

Те, що вона робить з дітьми схоже на диво та цирковий атракціон одночасно. І це не є колаж. Вона насправді засовує немовлят у зовсім не підходящі для цього місця: у морські черепашки, тарілки з черешнею, кокони, квіти, розрізані навпіл кавуни, усередину величезних перлин, нею ж виготовлених. Вона пошила з натуральної бичачої шкіри величезні черевики з електропідігрівом, щоб її «моделі» не замерзли, і зняла одну з найчудовіших своїх фотографій. Ляльки Unimax Anne Geddes є віддзеркаленням чудових дітей, побачених на її фотографіях, що дарують радість людям усього світу. Права на виробництво таких персонажів належать єдиній компанії – Unimax. Ляльки в стилі Анни Геддес - нове втілення її ідей, і тепер цих кумедних малюків можна побачити не лише на листівці, а й у вигляді чудової м'якої іграшки.


Ось деякі з цих чудових іграшок:
Anne Geddes - Лялька-божа корівка
Anne Geddes - Лялька-божа корівка
Anne Geddes - Лялька-їжачок
Anne Geddes - Лялька-їжачок
Anne Geddes - Лялька-метелик
Anne Geddes - Лялька-метелик
Anne Geddes - Лялька-ведмежа
Anne Geddes - Лялька-ведмежа
Anne Geddes - Лялька-соняшник
Anne Geddes - Лялька-соняшник
Anne Geddes - Лялька-нарцис
Anne Geddes - Лялька-нарцис
Anne Geddes - Лялька-ведмедик < div class="highslide-caption">Anne Geddes - Лялька-ведмедик
Anne Geddes - Лялька -бджілка
Anne Geddes - Лялька-бджілка


©2008-2022 Дитячий магазин - Дівчатка та Хлопчики
Копіювання будь-якої інформації зі сторінок сайту dmdm.com.ua та розміщення на інших сайтах ЗАБОРОНЕНО без використання активного посилання на сторінку - джерело.