Прийом замовлень Online: 24X7; за телефонами: пн-сб: 9-00 – 18-30; Нд: вихідний
Іграшки


Рекомендовані акції:


*
Корисна інформація:

Розміри дитячого одягу
Розміри дитячого взуття
*<
Anna Club
Anna Club
Країна походження: Голландія

Anna Club Plush — один з найвідоміших у Європі виробників м'які іграшки. Починаючи з 1933 року, фірма випускає широкий асортимент м'яких іграшок – іграшки великі та маленькі (від 5 до 75 см), для найменших та для дорослих, іграшки зі звуком, механічні іграшки, брелоки, іграшки-рюкзаки та сумки.

Anna Club Plush є творцем класичної ексклюзивної колекції WWF Plush. WWF - Всесвітній фонд охорони навколишнього середовища. Гасло цієї організації: "Давайте залишимо нашим дітям живу планету!" Приналежність іграшки до колекції WWF Plush вказує значок із зображенням панди та логотипом WWF. Купуючи будь-який виріб з цим значком, покупець робить свій внесок у справу охорони природи, тому що частина суми від вартості цього товару перераховується до фонду WWF. Всі матеріали, що використовуються у виробництві іграшок Anna Club Plush, відрізняються високою якістю та протестовані відомими лабораторіями Європи; фарби, що застосовуються, абсолютно безпечні. Іграшки для найменших (брязкальця, звукові іграшки, брязкальця на ліжку) виготовлені з натуральних тканин. Очі, рота, ніс тварин вишиті; всі шви прошиті вручну, що забезпечує додаткову безпеку для дітей.©2008-2022 Дитячий магазин - Дівчатка та Хлопчики
Копіювання будь-якої інформації зі сторінок сайту dmdm.com.ua та розміщення на інших сайтах ЗАБОРОНЕНО без використання активного посилання на сторінку - джерело.