Прийом замовлень Online: 24X7; за телефонами: пн-сб: 9-00 – 18-30; Нд: вихідний
Іграшки


Рекомендовані акції:


*
Корисна інформація:

Розміри дитячого одягу
Розміри дитячого взуття
*Як правильно виміряти ніжку малюка

Щоб у новому взутті Вашій дитині було максимально комфортно, важливо правильно визначити розмір ніжки. Часто вимір розміру викликає у батьків певні труднощі, а деякі роблять це не зовсім вірно. > Не варто питати «чи не тисне черевик?» у малюків, оскільки діти не настільки сприйнятливі і не можуть адекватно відповісти. За час примірки дитина не встигає звикнути до нового взуття, тому навіть тісне взуття може здатися «в самий раз». Не намагайтеся з'ясувати розмір, додавши підошву взуття до ступні дитини. Розмір підошви може не збігатися із розміром внутрішньої устілки. Також невірно перевіряти розмір, намагаючись вставити палець між п'ятою дитини та задником взуття – дитина підтисне пальчики, і Ви зробите неправильні висновки.

Ніжка дитини росте постійно. А це означає, що розмір дитячої ноги змінюється, на відміну від дорослого. Перед походом в магазин взуттєвий переконайтеся, що дитині потрібен саме той розмір, про який ви знаєте. Можливо, малюк його вже переріс. Не ходіть по чергову пару взуття, якщо ви не перевірили розмір стопи вашого улюбленого чада. У кращому випадку - взуття малюку буде завелике, а значить, через якийсь час ваша дитина все ж таки зможе це одягнути, у гіршому випадку - мала, і тоді вже нічим не можна буде допомогти, крім повторного походу в магазин для обміну або повернення товару. Крім того, ви будете шкодувати про марно втрачений час. Тому прислухайтеся до наших порад, щоб завжди бути в курсі, який розмір зараз носить ваш малюк. Існує кілька способів виміряти маленьку стопу вашої дитини. При цьому ви завжди можете взяти ці вимірювання з собою в магазин, щоб бути на 100% впевненими в правильності вибору розміру. Ці виміри вам особливо будуть необхідні у випадку, якщо немає можливості взяти дитину з собою в магазин за покупками.

Контури стопи.

Такий спосіб застосовується вже дуже давно і вважається одним з найефективніших, тому що дає наочне уявлення про розмір та тип стопи дитини. Перевага полягає в тому, що крім довжини, ви можете виміряти ширину стопи дитини, і тоді при покупці ви врахуєте цей факт, і взуття не тиснутиме йому.
Перше, що буде вам необхідно для здійснення даної дії, - це підготувати чистий (бажано, білий, так як на ньому буде все чіткіше і розбірливо видно) аркуш паперу та олівець або ручку (будь-який пишучий предмет). Для більшої наочності використовуйте щось яскраве (наприклад, червоний фломастер або ручку). Далі попросіть вашого малюка поставити ногу на цей аркуш. Для вимірювання найкраще підійде ліва нога, так як найчастіше вона більша за праву, але правильніше всього вимірювати обидві ніжки і брати більший розмір з тих, що вийшли.
Олівець (або інший пишучий предмет) тримайте строго вертикально, оскільки ніжка маленького дива не є плоскою. Ви можете зрізати кут або, навпаки, збільшити відстань від ноги, що призведе до неправильних вимірів, а отже, дасть вам неправильне уявлення про розмір взуття дитини. Так от, відстежуючи краї ноги, переконайтеся, що олівець йде поряд з нею і настільки близько, наскільки це можливо. Далі все просто. Ви вимірюєте контур ноги, що вийшов, за максимальним розміром - це відстань від краю великого пальця до п'яточки, додаєте приблизно 5 мм (припуск, який не дасть взуття бути в притик) до фактичної довжини стопи - і в результаті ви отримуєте розмір ноги вашої дитини. Таким чином, ви можете використовувати отримані дані при поході до взуттєвого магазину. Враховуйте також вовняну шкарпетку, якщо це зимове взуття.

Матеріал взятий з журналу "Мама та малюк" (www.2mm.ru)


©2008-2022 Дитячий магазин - Дівчатка та Хлопчики
Копіювання будь-якої інформації зі сторінок сайту dmdm.com.ua та розміщення на інших сайтах ЗАБОРОНЕНО без використання активного посилання на сторінку - джерело.